021-88062931

درباره ما

گروه صنعتی مشکات با راه اندازی خط تولید ساک دستی پارچه ای تمام اتوماتیک با پارچه های اسپان باند مفتخر است تا با ارائه ساک های دستی تبلیغاتی وبسته بندی با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت صنایع و مشاغل مختلف و معتبر کشور باشد.گروه صنعتی مشکات قابلیت تولید روزانه بیش از۵۰۰۰۰ عدد ساک دستی را دارا بوده و کلیه مراحل تولید از دوخت و برش تا چاپ و بسته بندی نهائی به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود.

 

 

جدیدترین مقالات بلاگ

محصولات گروه صنعتی مشکات

محصولات گروه صنعتی مشکات انواع محصولات اسپان باند را شامل میشوند که یکی از مهم ترین آنها ساک دستی پارچه‌ ای یا شاپینگ بگ های پارچه ای است. کلیه محصولات مجموعه ما با ماشین آلات تمام اتوماتیک و تجهیزات روز دنیا به صورت های-تک تولید میشوند. ما در گروه صنعتی مشکات همواره به دنبال بالابردن سطح کیفیت کالاهای مان هستیم و در این سال ها توانسته ایم روز به روز محصولات متنوع‌تر و با کیفیت‌تری به مشتریان عزیز ارائه نماییم. در این صفحه برخی از اصلی‌ترین محصولات‌مان را به شما معرفی میکنیم.

کلیه محصولات گروه صنعتی مشکات از پارچه اسپان باند تولید شده است که یک منسوج نبافته دوستدار طبیعت است که برخلاف پلاستیک ضرری برای طبیعت ندارد و به طور طبیعی تجزیه شده و جذب خاک می شود . ما در قبال زمین مسئولیم و یکی از ساده‌ترین کارهایی که میتوان برای حفظ محیط زیست انجام داد اسفاده از ساک دستی پارچه ای و دیگر محصولات دوستدار طبیعت است. ما مفتخریم که سالهاست این محصولات دوستدار طبیعت را به شما عرضه میکنیم. محصولات گروه صنعتی مشکات علاوه بر آنچه گفته شد قابلیت تولید برای استفاده های تبلیغاتی را نیز دارا می باشد که شما میتوانید این محصولات را برای کسب و کار خود سفارش دهید. با چاپ لوگو و مشخصات کسب و کار خود روی محصولات گروه صنعتی مشکات میتوانید از این محصولات برای تبلیغات، بسته بندی کالاهای خود و یا استفاده های نمایشگاهی استفاده نمایید. ساک دستی پارچه ای همچنین یک هدیه تبلیغاتی فوق العاده است که میتواند نام و تبلیغ شما را تا سالیان زیادی با خود حمل کند. این ویژگی منحصر به فرد به سبب طول عمر بالای این محصولات و قابلیت شستشوی آنها می باشد.