021-88062931

فروش بگ پارچه ای؛ شغل ایده آل برای زنان و مردان خانه دار

فروش بگ پارچه ای؛ شغل ایده آل شرایط اقتصادی روز به روز پیچیده تر و مدیریت امور خانه هر روز دشوارتر می‌شود. این روزها دیگر نمیتوان مثل قبل با درآمد حاصل از کار کردن یکی از اعضاء خانواده زندگی را گذراند. خانه‌داری خود یک شغل بسیار سخت است و اگرچه معمولاً آن را مختص زنان […]

...

فروش بگ پارچه ای؛ شغل ایده آل

شرایط اقتصادی روز به روز پیچیده تر و مدیریت امور خانه هر روز دشوارتر می‌شود. این روزها دیگر نمیتوان مثل قبل با درآمد حاصل از کار کردن یکی از اعضاء خانواده زندگی را گذراند. خانه‌داری خود یک شغل بسیار سخت است و اگرچه معمولاً آن را مختص زنان می‌دانند، مردان خانه‌دار زیادی نیز در جامعه زندگی میکنند و ارزش افزوده بالایی هم می‌آفرینند. با این حال به دلیل همان مشکلات اقتصادی بسیاری از افراد خانه‌دار نیز به فکر دست و پا کردن یک شغل دوم هستند تا در بهتر چرخیدن چرخ خرج و مخارج خانه نقش بیشتری داشته باشند. مشاغل خانگی بهترین انتخاب برای این دسته از است. در این مقاله از وبلاگ گروه صنعتی مشکات به یکی از مشاغل خانگی پرطرفدار یعنی فروش بگ پارچه ای خواهیم پرداخت. اگر شما هم به دنبال راه انداختن یک شغل خانگی هستید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

روزگاری عبارت کسب و کار یا مشاغل خانگی کاملاً ناآشنا بود و نهایت شغل خانگی به آرایشگری و آماده کردن محصولات خوراکی خانگی در خانه بود، آن هم فقط برای زنان. اما امروزه مشاغل خانگی تنوع فراوانی دارند و روز به روز بر این تنوع افزوده میشود. ساختن ظرف های دکوراتیو، شاخت شمع، خیاطی و… . ساخت بگ پارچه ای و فروش بگ پارچه ای در خانه نیز یکی از همین مشاغل است. با خواندن این مقاله می‌توانید برای شروع کار خود در زمینه‌ی فروش بگ پارچه ای اطلاعات بیشتری کسب کنید.

فروش بگ پارچه ای به چه کسانی ممکن است؟

شاید بتوان گفت که پاسخ این سؤال با کمی اغماض این است؛ همه! باور کنید یا نه همه افراد با هر شغل و علاقه و نیازی به بگ پارچه ای نیاز دارند. این محصولات درست مثل محصولات غذایی سالم خانگی در زندگی روزمره پرکاربرد و لازم هستند. کسانی که دوست دارند با یک پارچه ای به خرید بروند و از گرفتن کیسه پلاستیکی به خاطر محافظت از محیط زیست خودداری می‌کنند، صاحبان مشاغل کوچک خانگی، کسانی که برای نگهداری از وسایل شخصی خود به بگ پارچه ای نیاز دارند، کسانی که میخواهند هدیه خود به عزیزانشان را در یک پارچه ای بگذارند و بسیاری دیگر همه جزء مشتریان شما هستند. این به معنای آن است که نباید نگران جامعه هدف خود باشید و می‌توانید با خیال آسوده ساخت بگ پارچه ای، چاپ بگ پارچه ای و فروش بگ پارچه ای را در خانه شروع کنید.

فروش بگ پارچه ای

بهترین شکل تبلیغ و گسترش فروش بگ پارچه ای چیست؟

گرچه هنوز هم تبلیغات دهان به دهان یک روش به شدت مؤثر تبلیغ برای هر کسب و کار است، اما اینترنت و شبکه های اجتماعی متنوع تبلیغ کسب و کارها را بسیار آسان کرده‌اند. توییتر، اینستاگرام و … همه می‌توانند بستری عالی برای فروش این محصول باشند. کافی است عکس کیف دستی پارچه ای تولید خودتان را به شکلی زیبا و جذاب در آن‌ها بارگذاری کنید. با رعایت چند نکته ساده عکس کیف دستی پارچه ای شما بهتر خواهد بود:

  • استفاده از نور طبیعی روز عکس کیف دستی پارچه ای شما را جذاب‌تر می‌کند.
  • عکس کیف دستی پارچه ای اگر در فضای باز و طبیعت ثبت شود از نظر بصری توجه بیشتری جلب می‌کند.
  • سعی کنی عکس کیف دستی پارچه ای تولید خودتان را در حسن استفاده روزمره نشان دهید.
  • لازم نیست برای گرفتن عکس کیف دستی پارچه ای از دوربین حرفه ای استفاده کنید، دوربین تلفن همراه شما هم با کمی آموزش و دقت فوق‌العاده کارآمد است.

به طور کلی پیشنهاد ما این است که برای این بخش از فرآیند ساخت بگ پارچه ای، چاپ بگ پارچه ای و فروش سااک دستی پارچه ای تا حد ممکن روی عکاسی سرمایه‌گذاری کنید.

سپردن نمونه کار یک پارچه ای تولید شما در خانه به فروشگاه‌های صنایع دستی نیز می‌تواند یک راه خوب دیگر برای تبلیغ و عرضه آن باشد.

همچنین بخوانید : کاربرد ساک های دستی پارچه ای در آشپزخانه

چه ابزار و لوازمی برای ساخت بگ پارچه ای نیاز است؟

مهم ترین وسیله برای تولید بگ پارچه ای پارچه است. خوشبختانه پارچه های بسیار زیادی در بازار موجود است که میتواند برای ساخت بگ پارچه ای استفاده شود. چرخ خیاطی و لوازم معمول برای خیاطی کردن مثل قیچی و متر هم به کارتان خواهد آمد.

چه ابزار و لوازمی برای چاپ بگ پارچه ای نیاز است؟

اگر در کنار تولید کردن بگ پارچه ای چاپ بگ پارچه ای را هم انجام دهید، فروش بگ پارچه ای شما بالاتر خواهد رفت زیرا مشتریان می‌توانند بگم پارچه ای خود را مطابق سلیقه خود شخصی سازی کنند. برای این کار تنها به رنگ مخصوص پارچه یا رنگ اکریلیک، چسب کاغذی، لینولئوم و کمی خلاقیت نیاز دارید. اگر تا به حال فروش بگ پارچه ای بدون طرح و ساده داشته‌اید، کافی است امتحان کنید و ببینید با چاپ بگ پارچه ای و ثبت شکیل عکس کیف دستی پارچه ای، فروش ساک دستی پارچه ای شما تا چه حد بیشتر خواهد شد.

درآمد فروش بگ پارچه ای خوب است؟

ساخت بگ پارچه ای، چاپ بگ پارچه ای و فروش بگ پارچه ای مانند تمام مشاغل دیگر به اندازه تلاش و همت شما درآمد خواهند داشت. اما با توجه به تقاضای بالا برای این محصول میتوانیم این اطمینان را بدهیم که اگر دست از تلاش نکشید و به سرعت ناامید نشوید، درآمد خوبی در انتظار شماست.

چطور فروش بگ پارچه ای خود را بالاتر ببریم؟

وقتی حرف از فروش محصول باشد، ترفندهای شبیه به همی پیشنهاد میشود. فروش بگ پارچه ای نیز از این قاعده مستثنی نیست. خلاقیت در کارهای دستی و مشاغل کوچک خانگی اولین شرط است. اگر میخواهید فروش بگ پارچه ای تولیدی شما نسبت به رقبا بیشتر باشد، باید خلاق‌تر از رقیبان خود در میدان حاضر شوید. سعی کنید ایده های نویی را به خصوص در بخش
چاپ بگ پارچه ای به کار گیرید. گاهی تغییرات کوچک می‌توانند جهت بزرگی در فروش بگ پارچه ای تولید شده به دست شما ایجاد کنند. در تخفیف دادن تا حد ممکن دست و دل باز باشید. تخفیف در فروش بگ پارچه ای کمک میکند مشتریان تازه و بیشتری با کیفیت و زیبایی محصول شما آشنا شوند.

چگونه نمایندگی فروش بگ پارچه ای دریافت کنیم؟

جهت دریافت نمایندگی فروش بگ پارچه ای در شهرستان خود میتوانید با گروه صنعتی مشکات به شماره تلفن 02188062931 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام ما : @meshkatind